Úvod
Program
Program podrobněji
Podpora
Přihláška
Festival Fantazie
Kontakt


Top odkazy:
czech-ddr.info
ddr.pocitac.com
ddrforum.pocitac.com

www.festivalfantazie.cz


Avalcon special
Budeme tam a DDR taky. Vice info tady.


O conu po conu aneb jak to vypadalo
Informace (nejen) pro náštěvníky Festivalu Fantazie 2005:
1) fotky - máme jich tuny, ty necenzurované jsou zde.
 • z Pragoconu 05 jsou ještě tady

  2) soft/hard pady - trocha návodů na stavbu hardpadu najdete a info o tom hardpadu, které na FF dobře sloužily jsou zde.
 • o softpadech mame i forum
 • o hardpadech take

  3) software/songy - opět odkážu na odkazy sem. Ale projděte si celé stránky a hlavně fórum. Taky prosím napiště jak se vám do na FF05 líbilo. Pomůže nám to vypilovat program pro příští léta. Díky moc


  DDR forum
 • Opravdu všechno řešíme v DDR Foru a právě tam by měly smerovat vaše další kroky. Od základních informací, přes návody a tréninkové programy, přes freestyle a videa až po turnaje a novinky ze světového dění DDR. Nechybí i diskuze non-DDR her jako je 3DDX, ITG, PPP, PNM, IIDX.. I pad si můžete před forum postavit (nebo nechat postavit), či koupit. Mámé i volnou diskuzi "Mimo mísu" a anglickou část pro zahraniční pařany.


 • Srazy DDR / 3DDX
 • O plánovaných, probíhajících i starých DDR srazech se dozvíte [zde], tak neváhejte a stavte se. Budeme jen rádi a nevadí nám hráč na jekékoliv úrovni.


  Festival Fantazie 2005
 • Pokud jste FF05 navštívil jako nováček/divák/účastník FF05/začínající DDR hráč - napište nám sem jakýkoliv dotaz ohledne DDR a FF05. Můžete prohledat i forum nebo se zeptat přímo.
 • Jste-li z fora/Czech DDR - pak do topicu O conu po conu napište report jak to vidíte vy.


  Bude na spaciálu, FF06 ... opět DDR
 • Odpověď zní ... ANO.


  Čím začít hrát DDR
  Máme pro vás připraveny i tréninkové pgoramy pro urovně
  [Begginer :: Light :: Medium :: Hard :: Challenge ]  O co jde

  DDR je jedna z věci, kvůli které spousty lidí na Festivalu Fantazie jezdí nebo se tam s ním seznámí. Vždy má ohromný úspěch a přitáhne jak nové hráče tak nové diváky. Nezáleží na věku, s DDR je možné začít kdykoliv a Festival Fantazie vám v tom pomůže.


  Co je to DDR

  DDR neboli Dance Dance Revolution je hra, za kterou vděčíme japonské firmě Konami. Tato hra spatřila světlo světa v roce 1998 a ihned měla obrovský úspěch. Z Japonska si vybojovala cestu do Asijských částí Kalifornie v Americe, no a odtud se po nějaké době rozšířila po celé Americe. DDR se už dostalo i k nám do Evropy, ale zastoupení tu není nijak valné.

  Na velké obrazovce (monitoru, LCD) před vámi se nachází čtyři statické šipky, které blikají do rytmu skladby, z beden hraje hudba a na pozadí je jakýsi obrázek.. Zanedlouho se na obrazovce začnou rojit další šipky, které představují 'taneční' kroky. Když jedna taková běžící šipka, překryje šipku statickou, musíte ji potvrdit šlápnutím na tu samou dole na padu Aby jste věděli jak na tom jste, počítač vyhodnocuje každé vaše šlápnutí. Legrace může začít :o)  Program DDR linie na FF

  Stručně by šlo říci, že program bude rozdělen na část pro začátečníky, kde si každý může vyzkoušet co DDR je. Nebojte, spousta lidi na FF na pad stoupne poprvé a my vám pomůžeme s prvními krůčky, dáme vám instruktáž, vybereme odpovídající lehký song. Uvidíte že to půjde samo, jen se nebojte - pomůžeme, od toho tu přeci jsme.

  Další koutek bude patřit především zkušenějším hráčům. Jsou pro vás nachystány všelijaké překvapení i předváděčky. Ovšem nebudete tu sami, i začátečníkům doporučuji stavit se u této skupinky, sledování (troufnu si říci) profesionálů je velmi pěkné, zábavné a mnohdy až šokující co dokáží udělat. Nic vám nebrání v této komunitě také pohybovat, není to uzavřená skupina. Pokud nebudete mít na nic jiného čas, zastavte se alespoň na Freestyle části a nenechte si je ujít.

  Protože program je opravdu bohatý a máme oproti loňskému roku spoustu novinek, nemá cenu sem vše psát a proto si přejděte do sekce Program, dozvíte se více.
  Pro hráče všech skupin jsou připraveny soutěže a turnaje. Nesmím opomenou ani 3 přednášky v programu.
    Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'ddr.pocitac.com'@'localhost' (using password: YES) in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 19 Warning: mysql_select_db(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 20 Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 20 Warning: mysql_query(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 27 Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 27 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 27 Warning: mysql_query(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 31 Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 31 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 39 Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, null given in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 40 Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/php/pocitac.com/htdocs/ff05/pocitadlo.php on line 64


 • © Copyright 2005. All rights reserved. Contact:
  Xsoft   Webdesign: Molik